REZIDENCE U VOJANKY

Komorní rezidenční projekt U Vojanky nabízí klid a soukromí pro celou vaši rodinu přímo uprostřed Prahy 5. Kromě elegantního, prostorného bydlení se nabízí pro vaše volné chvilky i krásná zahrádka.

  • Elegantní viladům
  • 6 prostorných apartmánů
  • Balkóny, terasy
  • Krásná zahrádka
  • Parkovací místa v areálu

Máte dotaz? Volejte na
+420 227 011 637

Projekt U Vojanky se nachází v klidné a velice atraktivní části Praha 5 – Košíře. Tato čtvrť láká obyvatele čistým vzduchem, spoustou zelené, blízkosti spojů a centra města a veškerou rozvinutou občanskou vybaveností Prahy 5.

Západní část Košíře tvoří přírodní park Košíře-Motol s bývalou viniční usedlostí Cibulka. Zástavbu v údolí tvoří pak převážně vily a činžovní domy. Místo je ideálním domovem pro rodiny.

Ul. u Vojanky, Praha 5 - Košíře, 150 00.

« z 3 »

ZVOLTE PATRO A BYT

JAK PROBÍHÁ KOUPĚ?

ÚSTNÍ REZERVACE

Po rozhodnutí o koupi nemovitosti zarezervujeme klientovi vybranou jednotku na 48 hodin.

DOHODA O REZERVACI

Do 48 hodin od ústní rezervace uzavře strana kupující se stranou prodávající dohodu o rezervaci a strana kupující do pěti pracovních dnů zaplatí rezervační zálohu ve výši 100.000,- Kč..

SMLOUVA O SMLOUVĚ BUDOUCÍ KUPNÍ

15 % z celkové kupní ceny při podpisu Smlouvy o budoucí kupní smlouvě (vč. rezervačního poplatku). Smlouva o smlouvě budoucí je důležitá zejména pokud se strana kupující rozhodne financovat nemovitost úvěrem. S vyřízením hypotečního úvěru Vám rádi pomůžeme.

KUPNÍ SMLOUVA

Před uplynutím termínu platnosti smlouvy o smlouvě budoucí uzavře strana kupující se stranou prodávající kupní smlouvu. Po podpisu kupní smlouvy je strana kupující povinna doplatit straně prodávající doplatek kupní ceny. PŘEDÁNÍ JEDNOTKY

PŘEDÁNÍ JEDNOTKY

Po doplacení zbývající části kupní ceny ve prospěch strany prodávající proběhne předání jednotky. Dle délky platnosti smluv lze předání očekávat nejpozději na přelomu podzimu a zimy roku 2018, v závislosti na rychlosti doplacení kupní ceny.

Spolupracujeme se společnosti Finberry, která je jedničkou v oboru finančního poradenství. Finberry garantuje nejvýhodnější podmínky na trhu. Dále garantuje rychlost a profesionalitu při jednání s každým klientem. Na každém případu současně pracují minimálně 3 zaměstnanci. V roce 2016 v rámci skupiny Finberry zprostředkovali hypotéky v celkovém objemu přes 18mld Kč. Nabízí značné zkušenosti a serióznost jakožto i významně pozitivní reputaci u bankovních institucí.

POSTUP FINANCOVÁNÍ

KONTAKTNÍ INFORMACE

VIHOREV INVESTMENTS, SE

Praha 1 – Jungmannova 26/15 110 00 Nové Město

+(420) 774 412 036
+(420) 226 258 238
office@vihorev.investments