REZIDENCE U VOJANKY

Elegantní rezidenční projekt U Vojanky se nachází v klidné, pro bydlení atraktivní části Prahy 5 - Košíře. Nespornou výhodou lokality je čerstvý vzduch, městská zeleň v okolí a výborná dopravní obslužnost. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. Kromě prostorného bydlení je součástí objektu také krásná zahrada.

  • K bydlení slouží 6 prostorných apartmánů
  • Byty disponují balkóny a terasami
  • K dispozici je krásná zahrada
  • Parkovací místa v areálu objektu jsou samozřejmostí

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

+420 226 258 238

LOKALITA

U Vojanky, Praha 5 - Košíře, 150 00

Projekt U Vojanky se nachází v klidné, pro bydlení atraktivní části Praha 5. Lokalita s čistým vzduchem, spoustou městské zeleně, blízkostí dopravních spojů a veškerou občanskou vybaveností je ideálním místem pro bydlení.

Západní část Košíře tvoří přírodní park s bývalou viniční usedlostí Cibulka. Zástavbu v údolí tvoří převážně vily a činžovní domy.

 

« z 2 »

ZVOLTE PATRO A BYT

EXKLUSIVNÍ SLEVA ve výši 15% na TOP NĚMECKÉ KUCHYNĚ NOBLESSA pouze pro klienty REZIDENCE U VOJANKY!

JAK PROBÍHÁ KOUPĚ?

ÚSTNÍ REZERVACE

Po rozhodnutí o koupi nemovitosti zarezervujeme klientovi vybranou jednotku na 48 hodin.

DOHODA O REZERVACI

Do 48 hodin od ústní rezervace uzavře strana kupující se stranou prodávající dohodu o rezervaci a strana kupující do pěti pracovních dnů zaplatí rezervační zálohu ve výši 100.000,- Kč..

SMLOUVA O SMLOUVĚ BUDOUCÍ KUPNÍ

15 % z celkové kupní ceny při podpisu Smlouvy o budoucí kupní smlouvě (vč. rezervačního poplatku). Smlouva o smlouvě budoucí je důležitá zejména pokud se strana kupující rozhodne financovat nemovitost úvěrem. S vyřízením hypotečního úvěru Vám rádi pomůžeme.

KUPNÍ SMLOUVA

Před uplynutím termínu platnosti smlouvy o smlouvě budoucí uzavře strana kupující se stranou prodávající kupní smlouvu. Po podpisu kupní smlouvy je strana kupující povinna doplatit straně prodávající doplatek kupní ceny. PŘEDÁNÍ JEDNOTKY

PŘEDÁNÍ JEDNOTKY

Po doplacení zbývající části kupní ceny ve prospěch strany prodávající proběhne předání jednotky. Dle délky platnosti smluv lze předání očekávat nejpozději na přelomu podzimu a zimy roku 2018, v závislosti na rychlosti doplacení kupní ceny.

Spolupracujeme se společnosti Finberry, která je jedničkou v oboru finančního poradenství. Finberry garantuje nejvýhodnější podmínky na trhu. Dále garantuje rychlost a profesionalitu při jednání s každým klientem. Na každém případu současně pracují minimálně 3 zaměstnanci. V roce 2016 v rámci skupiny Finberry zprostředkovali hypotéky v celkovém objemu přes 18mld Kč. Nabízí značné zkušenosti a serióznost jakožto i významně pozitivní reputaci u bankovních institucí.

POSTUP FINANCOVÁNÍ

KONTAKTNÍ INFORMACE

VIHOREV INVESTMENTS, SE

Jungmannova 15, Praha 1, 110 00

+(420) 226 258 238

office@vihorev.com